Kontakt

FACEBOOK Fair Flame! – zawsze aktualne informacje o tym co się u nas dzieje

BARDZO WAŻNE: przed złożeniem zamówienia prosimy o uważne zapoznanie się z praktycznymi aspektami współpracy z naszą grupą.

Wszystkie informacje wraz z pełną, aktualną ofertą, informacjami dotyczącymi umowy, warunków technicznych i cennikiem otrzymają Państwo w wiadomości e-mail, po złożeniu zapytania na adres:

fairflameart@gmail.com   tel: 691-657-156 lub 793-527-078

Fair Flame Rafał Kowalewski

ul. Toruńska 64a/4

86-050 Solec Kujawski

NIP: 554-257-43-55

 

Praktykalia:

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT na usługi pokazów artystycznych/występów scenicznych oraz warsztatów i szkoleń

Kontakt z Państwem to dla nas sprawa priorytetowa, dlatego potwierdzenie rezerwacji, kosztu całkowitego, terminu i zakresu naszych działań następuje mailowo, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty.

Bezpieczeństwo uczestników jest dla nas bardzo ważne. Nasze pokazy są w 100% bezpieczne, zarówno trakcie zabaw i animacji, a zwłaszcza pokazów z ogniem i pirotechniką tylko, jeśli współpraca z państwem przebiega wzorowo. Z tego powodu staramy się pojawić odpowiednio wcześniej, nawet na kilka godzin przed planowanymi działaniami, aby przygotować swoje zaplecze i materiały. Z tego samego powodu uznajemy, że wszelkie zmiany wymuszone przez organizatora np. co do zaakceptowanego miejsca (podłoże, wielkość terenu, odległość od gości/uczestników itp.) oraz przesunięcia czasowe, które nie pozwolą nam zachować marginesu bezpieczeństwa, traktujemy jak naruszenie warunków umowy. Podobnie liczymy, że wszelkie uwagi z naszej strony, dotyczące praktycznych aspektów naszych działań zostaną przez Państwa zaakceptowane, wysłuchane i wprowadzone. Uznajemy jednak, że wszystko jest oczywiście określone specyfiką danego wydarzenia, i w każdej sytuacji można znaleźć rozsądne korzystne dla obu stron rozwiązanie .

Przykładowe warunki techniczne – pokazy wymagają odpowiedniej przestrzeni (minimum 12×12 metrów) o równym podłożu, dostępu do minimum 2 sieciowych gniazdek elektrycznych (w przypadku zamówień z większą ilością oświetlenia scenicznego proporcjonalnie więcej), w miejscu bezpiecznym i zapewniającym odpowiednie oddalenie od publiczności (około 2-3 metrów).

Nagłośnienie – preferowane nagłośnienie na miejscu. Grupa dysponuje swoim nagłośnieniem przenośnym. Potrzebę jego użycia trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć.

Koszt dojazdu do państwa jest obliczany na podstawie odległości w kilometrach, od miejsca z którego będziemy do państwa jechać, i jest uzależniony od ilości samochodów których będziemy musieli użyć – czyli de facto od wielkości zamówionych atrakcji i ilości uczestniczących w nich z naszej strony osób. Nasza baza znajduje się w Solcu Kujawskim (woj. Kujawsko-Pomorskie, pomiędzy Bydgoszczą a Toruniem) i najczęściej to właśnie stąd wyruszamy działać.  Do zamówień w odległości do 30 KM nie doliczamy kosztów dojazdu.